فروش خط چشم مویی | تولید پودر بیک | آدارز

خط چشم مویی: ما در این نوشتار می خواهیم به انواع خط چشم به خصوص خط چشم مویی بپردازیم. این محصول به عنوان یکی از رایج ترین و مبنایی ترین لوازم آرایشی درنظر گرفته می شود. این محصول در حقیقت می تواند زیبایی موردنظر شما را در ناحیه چشم و ابرو به ارمغان بیاورد. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چند نوع خط چشم وجود دارد و آن ها چه تفاوت هایی با یکدیگر دارند؟ در این مقال ما به این پرسش ها پاسخ خواهیم داد.

خط چشم مویی | تولید پودر بیک | آدارز

خط چشم های مویی در اغلب موارد از نوک خیلی نرمی برخوردارند.لازمه استفاده از خط چشم مویی نیز این است که حداقل کار با آن را بلد باشید و در یک کلام مبتدی عمل نکنید. این محصول به راحتی از روی صورت زدوده می شود و می تواند ماندگاری و استحکام بالایی نیز داشته باشد. این محصول بیشتر برای خط چشم های خیلی نازک و همینطور عربی به کار می رود. یکی دیگر از مزیت های استفاده از خط چشم مویی این است که پلک در اثر استفاده این محصول بسیار کمتر مورد آسیب قرار می گیرد؛ به این دلیل که روان است و همین مسئله موجب می شود تا پوست پلک زیاد کشیده نشود. در انتها هم بد نیست اشاره کنیم که خط چشم مویی زود خشک نمی شود.قیمت لوازم آرایشی | خرید عمده لوازم آرایشی | آدارز

به جهت مطالعه مقاله لوازم آرایش عمده کلیک کنید.

انواع خط چشم

خط چشم در گونه های متنوعی به کاربر ارائه می شود که ما در قسمت بالا یکی از مهم ترین آن ها را برای شما برشمردیم. حال به بعضی دیگر از انواع این محصول خواهیم پرداخت.

خط چشم به صورت مایع

یکی از رایج ترین انواع خط چشم برای اشخاص، فروش خط چشم مویی مایع درنظر گرفته می شود. به خاطر بهره مندی از برس مویی و همچنین مایع بودن این محصول

این خط چشم برای اشخاص تازه کار چندان مناسب نیست، زیرا استفاده از این

ابزار پیچیده است. شما برای اینکه بتوانید از خط چشم مایع به خوبی استفاده کنید

باید در طول زمان تمرینات زیادی را پشت سر بگذرانید. این نکته را نیز باید درنظر بگیرید

که خط چشم مایع برای خشک شدن به زمان احتیاج دارد و از مزیت های این محصول

نیز می توان به ماندگاری بالای آن اشاره داشت. بطوریکه به سهولت پاک نمی شود.

خط چشم ژله ای

این خط چشم نیز از طرفداران بسیار زیادی در میان مردم، به خصوص خانم ها برخوردار است. خط چشم ژله ای در ظرف های نسبتا کوچکی نگه داشته می شود و کاربر برای بهره بردن از آن باید از براش یا همینطور قلمو استفاده کند. استفاده از این خط چشم هم چندان راحت نیست به این خاطر که پایه کرمی آن گاه نمی تواند با لرزش دست شما همراستا شود. خط چشم مایع به دلیل حالت کرمی ای که دارد بسیار برای سایه های غلیظ توصیه می شود.

ماژیکی

خط چشم های ماژیکی برای کاربر این امکان را قائل می شوند که به خاطر ماژیکی بودن بتوانید کنترل بیشتری روی فرایند کشیدن خط چشم داشته باشید. ولی باید بدانید که بهترین و سازگارترین این نوع از خط چشم ها، خط چشم گربه ای است. این محصول در مقایسه با محصولاتی که پیش تر در بالا به آن ها اشاره کردیم ماندگاری بیشتری دارند و می توان از آن ها به سهولت استفاده کرد. البته مهم ترین عیب بهره برداری از این خط چشم ها این است که پاک کردنشان اصلا کار آسانی نیست. به خاطر غلظت کمی که دارند هم بهتر است از چندلایه بر روی پلک استفاده کنید.

سخن پایانی

تنوع و گوناگونی در تولید و فروش خط چشم مویی بسیار زیاد است و ما باید با توجه به خاصیت ضد آب بودن آن ها محصول موردنظر خودمان را انتخاب کنیم. این ویژگی از این بابت اهمیت پیدا می کند که ماندگاری محصول را در پی خواهد داشت. همچنین استفاده از خط چشم هایی که ضد آب هستند در مقابل رطوبت و همینطور عرق کردن استحکامشان را از دست نمی دهند. شما برای اینکه به زیبایی چهره خود جلایی دیگر ببخشید می توانید به مجموعه آدارز رجوع کنید و محصول موردنظرتان را با مناسب ترین قیمت و کیفیت خریداری نمایید.

برای مطالعه مقاله پودر بیک کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی

adaroseteam@adarose.ir

شماره تماس

21-91029518 ( 98+ )

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه9 تا 16
پنج شنبه9 تا 12:30
جمعهتعطیل

آیا شما هم سوالی دارید ؟

بی صبرانه منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستیم .

میتوانید از طریق فرم زیر نیز با تیم آدارز در ارتباط باشید.