صابون ابرو | لوازم آرایشی | آدارز

صابون ابرو: ما در روزگاری به سر می بریم که پیروی از مد در آن بسیار از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مدل ابرو هم از این قاعده مستثنی نیست. دیگر آن دوران که ابروهای کمانی نظر علاقه مندان زیادی را از طیف های مختلف به خود جلب می کرد گذشته است. ما در این بخش در رابطه با صابون ابرو و نحوه استفاده از آن صحبت خواهیم کرد و قصد داریم شما را با عمل لیفت ابرو نیز آشنا کنیم. پس تا پایان همراه ما باشید.

صابون ابرو | بهترین برند لوازم آرایشی | شرکت آدارز

صابون ابرو یکی از راه هایی است که شما با استفاده از ان می توانید ابروهای خود را به جهت بالا حالت بدهید. در حقیقت می توان گفت که صابون می تواند ابروهایی که پر به نظر می رسند را در نگاه دیگران و حتی خود شخص منظم تر جلوه دهد. البته ممکن است استفاده از  به ریزش ابرو نیز ختم شود. این درست است که استفاده از صابون ابرو می تواند باعث زیبایی ظاهری چهره ما شود ولی در این میان بعضی از محصولات وجود دارند که اسباب ریزش مو را فراهم می کنند. به همین خاطر باید صابون ابروی موردنیاز را از جایی خریداری کرد که نسبت به کیفیت آن اطمینان داریم. مجموعه آدارز یکی از همین جاها است که کیفیت محصولات آرایشی را به خوبی تضمین می کند. اما در این میان لازم است بگوییم که صابون ها علی القاعده بدون ضرر هستند.

در هنگام خرید این محصول باید به ترکیبات موجود در آن توجه کنید. یکی از مواردی که حتما باید در این محصول موجود باشد گلیسیرین است زیرا PH موجود در این صابون ها زیاد نیست و باعث نمی شود تا ابروها دچار ریزش شوند و موجبات حفظ آن در شرایط مطلوب را فراهم می کنند. در انتخاب صابون ابرو نیز باید به خاطر داشته باشیم که رنگ آن اگر شفاف به نظر برسد بهتر است.

در خرید صابون ابرو از چه برندی استفاده کنیم

همچون دیگر لوازم آرایشی عمده در زمینه تولید و عرضه نیز از برندهای مختلف و متنوعی استفاده می کنیم. البته باید این نکته را نیز ذکر کنیم که برخی از صفحات اینستاگرامی در حال عرضه محصولات خانگی خود هستند و می توانند صابون لیفت تولید شده توسط خودشان را به ارمغان بیاورند. یکی از برندهایی که به کار تولید این محصول ابرو می پردازد اسنس است. در واقع شما با استفاده از این محصول تولیدی این برند می توانید ابروی خود را در طول یک شبانه روز در حالت خوبی نگه دارید. قیمت تمام شده این محصول هم برای کاربران ایرانی زیاد نیست و از این حیث بسیار مقرون به صرفه است. در واقع این

لوازم آرایشی ارزان | فروش عمده لوازم آرایشی | آدارز

صابون هم می تواند به ابروها فرم درخوری دهد و هم با بهره مندی از اسانس دارای رزماری را پرپشت تر کند.

نحوه استفاده از صابون ابرو

در ابتدا باید بدانیم که برای استفاده از صابون به یک فرچه احتیاج خواهیم داشت. فرچه را باید کمی خیس کنیم (نباید آنقدر خیس کنیم که صابون رقیق شود و نتوان از آن بر روی ابرو استفاده کرد)

در ادامه نیز باید فرچه را به صابون آغشته کنیم. بدین گونه که براش خیس شده را برروی صابون بکشیم و در ادامه آن را چندین بار عقب و جلو کنیم تا در نهایت صابون ابرو بر روی فرچه به خوبی دیده و حس شود. باید به این نکته نیز توجه نشان داد که تمام سطح فرچه باید به یک میزان از صابون بهره مند گردد.

پر کردن ابرو آخرین مرحله استفاده از صابون ابرو است. در واقع صابون ابرو از هیچ رنگی در مواجهه با بهره نمی برد و در نهایت هم قادر نیست تا به عنوان جانشین بسیار کاملی برای ریمل یا سایه محسوب شود. اگر شما از ابروهایی سود می برید که کم پشت هستند پیشنهاد ما به شما این است که حتما از صابون ابرو استفاده کنید. شما می توانید به واسطه ماژیک ابرو فاصله خالی میان تارهای خود را هاشور زده و پر کنید. این کار حتما باید پس از صابون ابرو صورت بگیرد و اگر این مهم به این شکل انجام نپذیرد ممکن است مداد یا ماژیک شما به قسمت بیرون از ابرو نیز نفوذ کند. این مسئله باعث می شود تا فرچه ابروی شما رنگ گرفته و اثرگذاریث صابون ابرو کاهش پیدا کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی

adaroseteam@adarose.ir

شماره تماس

21-91029518 ( 98+ )

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه9 تا 16
پنج شنبه9 تا 12:30
جمعهتعطیل

آیا شما هم سوالی دارید ؟

بی صبرانه منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستیم .

میتوانید از طریق فرم زیر نیز با تیم آدارز در ارتباط باشید.