ریمل ابرو: ابزار و وسایل مختلفی در حال حاضر وجود دارد که شما می توانید به واسطه آن ها چهره خود را زیباتر نشان دهید، در حقیقت برای هر مشکلی در دنیای امروز یک نسخه خاص پیچیده شده است و زیبایی صورت هم چیزی نیست که فقدان آن ما را تا ابد برنجاند. ما قصد داریم در این مقاله به مبحث ریمل ابرو بپردازیم و کاربرد آن را برای شما مشخص کنیم. مجموعه آدارز بهترین ارائه دهنده محصولات آرایشی است و در این حوزه تجربه فراوانی دارد و می تواند به شما در انتخاب مرغوب ترین لوازم های آرایشی کمک کند.

ریمل ابرو | خرید بهترین لوازم آرایشی | آدارز

در یک تعریف به غایت کلی می توان بیان داشت که ریمل ابرو یک محصول آرایشی است که می تواند به ابروها فرم بدهد و ظاهر آن را مرتب کند. این لوازم آرایشی به شکل رنگی و همینطور شفاف تولید و در بازار عرضه می شود. ساختار موجود در ریمل ابرو بی شباهت به ژل ابروئ نیست و بهتر است بیان کنیم که این ساختار در هر دو محصول وابسته به آب است. در حقیقت می توان اینگونه بیان کرد که هم ریمل و هم ژل ابرو با یکدیگر همپوشانی دارند ولی در مدل ترکیباتی که در هر یک به کار می رود اندکی با یکدیگر متفاوت هستند. این محصول به خانم ها در لیفت نمودن و ثابت نگه داشتن ابروها کمک می کند. در انتها باید بگوییم که ریمل ابرو پای ثابت انواع و اقسام آرایش هاست و همواره از آن بهره می برند. حال ما به اختصار در رابطه با کاربرد ریمل ابرو مواردی را با شما در میان می گذاریم.

  • ریمل ابرو سبب افزایش حجم ابروها می شود
  • دیگر ماموریت این محصول جلا دادن به ابروها از راه خوش رنگ نشان دادن آن ها است
  • ریمل به ابرو حالت می دهد
  • این محصول فضاهای خالی میان ابروها را پر می کند
  • زیبایی ماندگار و باصلابتی را به ابرو می بخشد

ریمل و انواع آن

این محصول در انواع گوناگونی به دست کاربر می رسد تا وی بتواند از آن استفاده کند. در واقع ریمل در دو مدل رنگی و ساده ارائه می شود. مدل رنگی ریمل ابرو مخصوص کسانی است که ابروهای ضخیم و پرپشتی دارند و فقط قصد دارند تا مقداری به زیبایی آن بیفزایند. ولی اگر ابروهای کاربر کمرنگ باشد بهتر است از مدل رنگی ریمل ابرو استفاده کند.ریمل ابرو | خرید بهترین لوازم آرایشی | آدارز

چطور از ریمل ابرو استفاده کنیم

شاید شیوه بهره برداری از ریمل رنگی و همچنین مجموعه آدارز کنترل مقدار متریالی که باید بر روی ابروها قرار بگیرد در اول کار قدر سخت به نظر برسد ولی ما می توانیم با رعایت چند مسئله به غایت ساده از این محصول به خوبی بهره ببریم.

در ابتدا بهتر این است که ریمل آخرین مرحله از آرایش چهره شما را شامل شود. برای اینکار ابتدا باید کادر ابروها را به واسطه مداد ابرو مشخص کنید. در مرحله بعد بایستی از محفظه در بیاورید و مواد اضافی را فورا از روی فرچه پاک کنید. در ادامه نیز باید این نکته را بدانید که از باید در سمت رویش ابروها استفاده کنید و آن را به سمت بالا بکشانید. برای انجام این امر بهتر است که از تاج ابرو این عملیات را به سامان برسانید. حال اگر تمایل دارید تا ابروهایتان لیفت شود و به جهت بالا برود این کار را از پایین به بالا انجام دهید. ولی اگر قصد دارید تا ابروها به شکل طبیعی خود باشند برس ریمل را از جهت راست به چپ و یا چپ به راست بکشید. در آخر هم قادر خواهید بود تا به واسطه گوش پاک کن فضای کناری ابروها را به خوبی تمیز کنید.

نکاتی که در استفاده از ریمل ابرو باید رعایت کرد

به هیچ عنوان نباید این محصول را دو مرتبه پشت سرهم بر روی ابروی خود بکشید به این خاطر که فورا خشک می شود و این کار سبب می شود تا مواد قرار گرفته بر روی ابرو دفرمه شود و ظاهرتان زیبا به نظر نرسد.

به منظور افزایش حجم ابروها بایستی حرکت برس ریمل بر روی ابرو خیلی کوتاه، آرام و همینطور رو به بالا باشد. در نهایت به منظور پاک نمودن ریمل می توانید از پنبه و همینطور یک پاک کننده آرایش مطمئن بهره ببرید و این مسئله را مرتفع نمایید.

پشتیبانی

adaroseteam@adarose.ir

شماره تماس

21-91029518 ( 98+ )

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه9 تا 16
پنج شنبه9 تا 12:30
جمعهتعطیل

آیا شما هم سوالی دارید ؟

بی صبرانه منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستیم .

میتوانید از طریق فرم زیر نیز با تیم آدارز در ارتباط باشید.