کانتور و کانسیلر: باید این واقعیت را بپذیریم که دنیای زیبایی دائم در حال گسترش و جا به جایی مرزهاست و مداوم

توسعه پیدا می کند. مفاهیم و تجهیزات جدیدی وارد این صنعت می شوند و پس از مدتی یکسری مفاهیم و تجهیزات

دیگر جای این ها را می گیرند. ما در این مقاله تصمیم گرفته ایم در خصوص کانتور و کانسیلر با شما صحبت کنیم و به

درک درستی در باب تفاوت میان این دو برسیم. برای پاسخ به این پرسش که اساسا تفاوت کانتور و کانسیلر در چیست با ما همراه باشید.

کانتور و کانسیلر | لوازم آرایشی عمده | آدارز

کانتور به عنوان یک تکنیک در آرایش به حساب می آید که از یک پودر مات به منظوره تیره تر نمودن رنگ پوست صورت

و همچنین بولد کردن زوایای موجود در صورت از آن بهره می برند. با استفاده از این شیوه ما می توانیم خصوصیات بارز

صورت را به سمت بهتر شدن پیش ببریم و مشکلات موجود در چهره را به خوبی مستتر کنیم.

کانسیلر چیست؟

از کانسیلر به عنوان یک تصحیح کننده نام می برند. این کرم می تواند جای جوش ها و تیرگی هایی که دور چشم ایجاد شده را به خوبی کاور کند. کانسیلر تاحدودی به کرم پودر شبیه است ولی در حقیقت می توان گفت که ضخامت آن بیشتر است و می تواند همه لک ها را به بهترین شکل ممکن بپوشاند. در حقیقت وظیفه مهم و مبنایی کانسیلر زیرسازی پوست و در نهایت یک دست نمودن پوست فرد پیش از آرایش است. باید این نکته را نیز به خاطر داشت که اگر ما از اجناس بی کیفیت استفاده کنیم این امکان وجود دارد که به جای محو نمودن لکه های موجود در صورت آن ها را بولدتر از پیش نیز نشان دهیم. به همین دلیل ما باید در برگزیدن کانسیلر بسیار با دقت عمل کنیم و آن ها را از مجموعه هایی نظیر آدارز تهیه نماییم.کانتور و کانسیلر | لوازم آرایشی عمده | آدارز

کانتور و انواع گوناگون آن

در رابطه با کانتور باید اعلام کرد که این محصول از انواع گوناگونی پدید آمده است که ما در این بخش به آن ها خواهیم پرداخت.

کانتور پودری

این محصول رایج ترین نوع از کانتور به حساب می آید. کاربران محترم برای بهره بردن از کانتور پودری تنها به یک براش احتیاج دارند. عموم افراد استفاده از کانتور پودری را به دیگر کانتورها ترجیح می دهند زیرا استفاده از آن بسیار راحت است. اگر شما صاحب پوست خشکی دارید نباید از پودر فیکس کننده به همراه کانتور پودری استفاده کنید چون این مسئله سبب می شود تا پوست شما خشکی بیشتری را تجربه کند.

کانتور مایع

بافت موجود در کانتور مایع شباهت زیادی به کرم دارد. با این تفاوت که در مقایسه با کرم رقیق تر جلوه می کند. به منظور استفاده از این کانتورها باید از اسفنج یا برسی که مخصوص کانتور است بهره ببرید. این محصول برای استفاده افرادیکه پوست خشک دارند بسیار توصیه می شود. در واقع این نوع از کانتور این قابلیت را دارد که از پوسته پوسته شدن سطح رویی پوست ممانعت به عمل بیاورد.

کانتور کرمی

این نوع از کانتور هم به سادگی مورد استفاده قرار می گیرد و در میان افراد، به خصوص خانم ها طرفداران زیادی دارد. این کانتورها اغلب از یک رنگ بندی مشخص بهره می برند، با این وجود افراد می توانند در چند طرح و رنگ از آن بهره ببرند. ما استفاده از این کانتورها را بر روی پوست های متنوع و گوناگونی توصیه می کنیم. در حقیقت کانتور کرمی برای هر جنس پوستی کاربرد دارد.

تفاوت عمده میان کانسیلر و کانتور

تفاوت عمده و مهمی که در این میان وجود دارد این است که کانسیلر تیرگی های موجود بر روی پوست و همچنین لکه ها را از میان برداشته و پنهان می کند. ولی کانتور به منظور تقویت و همچنین برجسته نمودن خصوصیات مثبت موجود در صورت مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین دیگر تفاوت های این دو محصول را باید در مدل استفاده از آن و فرمولی که در هر یک از این ها به کار گرفته شده است خلاصه کرد.

در ادامه هم باید اذعان کرد که اگر ما از کانتور و کانسیلر به صورت همزمان بهره ببریم به این عمل کانتورینگ می گویند. در این شرایط حتما باید مواد موجود در این دو محصول به یکدیگر شبیه باشند، اگر این اتفاق روی ندهد آرایش دفرمه و ماسیده می شود.

پشتیبانی

adaroseteam@adarose.ir

شماره تماس

21-91029518 ( 98+ )

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه9 تا 16
پنج شنبه9 تا 12:30
جمعهتعطیل

آیا شما هم سوالی دارید ؟

بی صبرانه منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستیم .

میتوانید از طریق فرم زیر نیز با تیم آدارز در ارتباط باشید.